Počelo drugo poluvrijeme: City preokrenuo u Brightonu, Liverpool na prvom mjestu bio 21 minutu

0

– kraj prvog poluvremena na obje utakmice. City vodi sa 2:1 u Brightonu i ima titulu u džepu. Liverpool vodi protiv Wolvesa sa 1:0 i nada se da će Građani kiksati i primiti još jedan pogodak.

38′ – City je preokrenuo u Brightonu! Aymeric Laporte nakon kornera pogađa za 2:1! Građani su ponovo prvi! Redsi su samo 21 minutu bili na liderskoj poziciji.

Embedded video

Amin🇩🇿🇫🇷@Khornime

AYMERIC BIG COCK LAPORTE

71 people are talking about this

28′ – Kakvo ludilo u Brightonu! City eskpresno stiže do izjednačenja! Sergio Aguero je pogodio i vratio Građane u život.

عز مع البريمرليغ@ManofCityHD

Goooooooooooooooooooooooooooooooooal Aguero 😍😍😍😍😍!@MnbrMadrid5

See عز مع البريمرليغ’s other Tweets

27′ – Brighton je poveo! Glenn Murray je nakon kornera pogodio glavom! City sada zaostaje dva boda na tabeli uživo!

Drew@Drew61422697

city 1-0 Brighton

See Drew’s other Tweets

17′ – Liverpool je poveo! Sadio Mane! Redsi su sada na prvom mjestu!

RedScouserBrasil@redscouserbr

MANE! LFC 1-0 Wolves

See RedScouserBrasil’s other Tweets

15′ – U prvih 15 minuta susreta u Brightonu i Liverpoolu nema većih uzbuđenja.

1′ – Susreti su počeli. Pred nama je 90 odlučujućih minuta.

Manchester City ima bod prednosti u odnosu na Liverpool pred posljednje kolo koje se igra danas i pobjedom na gostovanju kod Brightona bi odbranio titulu najbolje ekipe u Premiershipu.

Liverpool, koji dočekuje Wolverhampton, će čekati kiks Građana i trebat će im pobjeda kako bi mogli osvojiti prvu titulu prvaka Engleske nakon 1990. godine.

Liverpool će postati prvak i osvojiti prvu titulu otkako se takmičenje zove Premiership ukoliko slavi a City izgubi.

Ukoliko Liverpool osvoji bod a City izgubi, gledat će se ukupna gol-razlika, a tu je u prednosti City. Liverpool bi postao prvak pobjedom većom od četiri pogotka razlike.

U svim ostalim kombinacijama City će stići do šeste titule u historiji.